Czekolada i fontanna – super rozwiązanie na uroczystość

Nie tylko czekolada staje się istotna na weselach, ale także fontanna, woda, w której jest nalewana. To kojarzy się z eleganckim momentem – momentem, w którym pary pokazują swoje piękne zdjęcia ślubne na ścianach i przy fontannie. W dzisiejszych czasach możesz tego doświadczyć na różne sposoby – pokazując je na ekranie własnego komputera, używając konfiguracji wirtualnej rzeczywistości lub po prostu oglądając je online.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na szybkość musimy mieć pewność, że nasza praca zostanie dostarczona na czas. Lukier trzeba zrobić szybko, żeby nie spadł z ciasta.

Generalnie nie jestem wielkim fanem słodyczy, ale czekolada to coś innego. Zastanawiam się, jak czekoladowa fontanna wygląda na tle innych słodyczy.

Wraz z wykonaniem fontanny czekoladowej na uroczystości wiąże się z nią wiele kreatywnych pomysłów.

1. To świetna opcja do świętowania.

2. Korzystając z czekoladowej fontanny, możesz łatwo sprawić, że Twoi goście poczują się jednocześnie podekscytowani i szczęśliwi

Fontanna, czekolada i napoje do podania, bufet czekoladowy na uroczystość

Czekoladowa fontanna to chyba świetne rozwiązanie na celebrowanie okazji. Ponieważ nie wymaga specjalnego przygotowania ani ograniczonych ilości składników. W rzeczywistości przy tego rodzaju fontannie bardzo łatwo jest wybrać danie, które będzie odpowiednie na taką okazję, jak wesele lub specjalne uroczystości. Świetnym tego przykładem jest największa na świecie impreza czekoladowa – „Czekoladowy Karnawał”, która odbyła się w Hongkongu w 2014 roku. ładne danie wraz z słodyczami przyciągniętymi niesamowitą ekspozycją czekoladek, dzięki czemu ludzie nie muszą kupować niczego innego.

Zastanawiam się, co myślą ludzie, gdy widzą „świadomą” markę lub produkt. Co to dla nich oznacza? Czy chodzi o zapobieganie szkodom w środowisku, czy o optymalizację życia zawodowego? Jak możemy to wykorzystać dla wizerunku naszej firmy i jednocześnie dawać przykład. Pisząc ten post, próbowałem zrobić dwie rzeczy – zaczynając od moich osobistych doświadczeń, a następnie przyglądając się niektórym popularnym markom, które twierdzą, że są świadome. Mam nadzieję, że wyciągnąłbyś coś z mojego doświadczenia i pomysłów na wykorzystanie własnego doświadczenia we własnych firmach. Oczywiście nie mówię, że wszystkie te marki są złe.

Fontanna to pomysł staromodny. Sugeruje rozwiązanie problemu, kto zapłaci za ozdoby i artykuły, które goście przynoszą w prezencie. W naszym społeczeństwie nie rozmawiamy z ludźmi, jak chcą świętować.

Wiele osób nie chce płacić za coś, co można kupić w sklepie lub zrobić w domu. Kiedy pytasz ich, jak chcą świętować, większość odpowiada: „Chciałbym coś tradycyjnego”. Fakt, że bombonierki są drogie, utrudnia wielu osobom ze swoich dochodów samodzielne wykonanie bombonierek.

Fontanna to jeden ze sposobów rozwiązania tego problemu. Pozwala gościom, którzy nie mają wystarczającej ilości pieniędzy na dekoracje i artykuły spożywcze w swojej sali imprezowej lub stole kuchennym, przywieźć własne.

Jednym z najnowszych trendów w jedzeniu i piciu jest czekolada. Jako firma bardzo chcielibyśmy świętować wyjątkową okazję z członkami naszego zespołu. Chcemy, aby zapamiętali tę okazję, abyśmy mogli zbudować z nimi emocjonalną relację w oparciu o to wspomnienie.